bondex sünger

30mm Rebonded Bondex süngerpan

Rebonded Bondex Ses yalıtım süngerinin 30 mm kalınlığındaki malzemesidir. Yoğunluk alternatifleri 100 DNS – 120 DNS – 150 DNS dir. % 90 oranına kadar Ses izolasyonu sağlamaktadır. Rebonded bondeks fiyatları M2 hesabı belirlenir. Poliüretan adı verilen maddeden üretilen bondeks sünger ses geçişlerinin kayba uğratılması amacıyla kullanılmaktadır. Tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edilen bir malzemedir.

Bondex Sünger

Gerekli görüldüğünde zemin ses izolasyon uygulamalarında da kullanılabilmektedir. Ortamlar arası ses geçişleri için duvarların arasına konularak, alt kata giden sesler için zemine ve üst kata giden sesler için ise tavanda bir uygulama yapılarak kullanılmaktadır. Ses kesici ve sesi sönümleyen bir malzemedir. Ses yalıtımında başarılı ve mükemmel performans sağlamaktadır. Bondex Sünger ses bariyeri ile kullanılabilir.

Rebonded Bondex Süngerpan

Bondex Ses Yalıtım Süngeri Kaplama

Rebonded bondeks sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

  • Yoğunluk 100 – 120 – 150 dansite kg/m3
  • Plaka boyutu 100 cm x 100 cm
  • Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2
  • Kalınlık 30 mm
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir

bariyerli rebonded bondex süngerpan fiyatları