bondex sünger

40mm Rebonded Bondeks Süngerpan

Bondeks süngerin kalınlığı 40 mm ve yoğunlukları 120 DNS yada 15 DNS olarak elde edildiği seçenektir. % 90 oranında ses izolasyon performansı sağlar. Rebonded bondeks fiyatları M2 hesabıyla satılmaktadır. Poliüretan esaslı olan rebonded bondeks küçük sünger parçacıklarından meydana gelmektedir. Bu sünger parçacıkları çok yoğun bir sıkıştırılma işlemi geçirmektedir. Bunun sonucunda bondeks sünger meydana gelmektedir. Ses geçirmeme yeteneği ile ses yalıtımı sağlar. Ses izolasyon performansı başarılıdır.

Ses Yalıtım Süngeri

Sesi sönümler ve ortamlar arası geçen seslerin kesilmesini sağlar. Duvar ve tavanlarda uygulanan ses kesici özellikteki bu ürün yüksek gürültüleri dahi iyi bir uygulama işlemi ile izole edebilmektedir. Gerek görüldüğü mekanlarda zemin ses izolasyon uygulamalarında da kullanılabilmektedir. Bondex süngerpan kurşun ses bariyerli modeli mevcuttur. Üstün ses yalıtım yeteneği ile ses geçişlerini engeller. İstediğiniz oranda ses yalıtımı sağlanır. Detaylı bilgi edinmek için bize danışabilirsiniz.

Rebounded Bondex Süngerpan fiyatı

Ses İzolasyon Süngeri Kaplama

Rebonded bondeks sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

  • Yoğunluk 120 – 150 dansite kg/m3
  • Plaka boyutu 100 cm x 100 cm
  • Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2
  • Kalınlık 40mm
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir

Rebonded Bondex Sünger ses izolasyonu