bondex sünger

akustik düz ses yalıtım süngeri

Akustik düz ses yalıtım süngerleri poliüretan ham maddesinden üretilen akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Yüzeyi düz ve rengi siyahtır. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda elde edilebilir. Yanmazlık özelliği kazandırılmıştır. Ses şikayetlerinin olduğu mekanlarda, ortamda oluşan sesleri dış çevreye yada dış ortamdan gelen rahatsız edici gürültülerin ortamlar arası geçiş kaybına uğramasını sağlar.

Düz Sünger Detayları

Düz Sünger Kalınlıkları : 10mm ile 100mm kalınlığı arasında üretilebilir.
Düz Sünger Yoğunlukları : 50DNS standart olmakla birlikte 70 ve 90DNS üretilebilir
Düz Sünger Ebatları : Kalınlıkarına göre rulo ebatları değişir. 100cm*10mt, 100cm*20mt ve 100*100cm standart ölçüsüdür. Farklı ölçülerde üretim sağlanabilir.
Düz Sünger Renkleri :  Siyah renkte üretilir.
Düz Sünger Fiyatları : Fiyatlar kalite ve performansına uygundur. Teklif için iletişime geçebilirsiniz.

akustik düz sünger fiyatları

yanmaz akustik düz sünger

YANMAZ AKUSTİK DÜZ SÜNGER LEVHA

renkli akustik düz sünger fiyatları

RENKLİ AKUSTİK DÜZ SÜNGER

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz akustik düz sünger

KENDİNDEN YAPIŞKANLI DÜZ RULO SÜNGER

yanmaz bariyerli akustik düz sünger fiyatı

BARİYERLİ YANMAZ DÜZ SÜNGER

YANMAZ AKUSTİK DÜZ SÜNGER

Yanmazlık standartlarına uygun olan düz akustik sünger kalite belgelidir. Ağır epdm ve keçeli pvc ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir. Bariyerli düz sünger yüksek ses yalıtımı sağlar. Düz sünger yankılanma gibi ses sorunlarının çözüme kavuşmasını sağlar ve seslerin etkilenmesini ve bozulmasını engeller. Bu tip malzemeleri mekanik ortamlarda, jeneratör dairelerinde, akustik ses geçirmez kabinlerde, müzik odalarında, sinema salonlarında tercih edebilirsiniz.

akustik ses yalıtımı düz sünger kaplama

akustik ses izolasyonu düz sünger kaplama

akustik düz sünger kaplama

AKUSTİK DÜZ SÜNGER KAPLAMA

Düz sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.