bondex sünger

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Yansıyan sesler, direkt olarak kaynaktan gelen seslerden çok daha fazla süre havada yol alırlar, kulağımıza daha geç gelirler ve distorsion kırılma ile , ses çamurlaşması oluştururlar . Bu sebeple de direkt sesin anlaşılmasını ve olduğu gibi algılanmasını da önlemektedirler. Akustik kumaş kaplamalar, tavan ve duvarlarınıza uygulandığında bu ses karmaşasını sönümleyerek net bir ses ortamı elde edilir.

Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Paneli

  • Boyutları : 50cm x 50cm, 50cm x 100cm, 100 cm x 100 cm
  • Kalınlıklar : 15 mm ile 80 mm arasında değişkenlik gösterebilir
  • İç Malzeme : 95 kg/m3 cam yünü levha ve akustik süngerler
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 standartlarına göre B s2 d0 sınıfı
  • NRC Değeri : 0,90 – 0,95
  • Kenar Detayı : Kanallı ve Güçlendirilmiş
  • Renk : İstenilen Renklerde Üretilebilir

akustik kumaş kaplı panel

Akustik Kumaş Kaplama Paneller

Akustik kumaş paneller şekil, boyut ve renklerin çeşitli mevcuttur. Boyut, renk ve görüntü karışık ve sadece büyük ses değil, aynı zamanda muhteşem aramaz benzersiz bir tasarımcı görünüm oluşturmak için uygun olabilir.

Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadır. Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir.

altıgen akusitk kumaş kaplı panel

daire akustik kumaş kaplı panel

masa üzerei akustik kumaş kaplı panel

Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı bir izlenim yakalamak mümkün. Bu dekoratif panellerde doğal keçeler ve kumaşlar kullanarak elde edilmiş tasarımlarla çağdaş görünümler oluşturulmuş. Göze hitap eden bu ilgi çekici modelleri sizde edinebilir farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz..

AKUSTİK PANEL KAPLAMA

Kumaş kaplı panel yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile panelin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere kumaş panel uygulanır.

akustik kumaş kaplı ses yalıtım paneli fiyatları

akustik kumaş kaplı ses yalıtım paneli

kumaş kaplı akustik ses yalıtım paneli