bondex sünger

AKUSTİK SES YALITIMLI KAPI

Akustik ses yalıtımlı kapılar ahşap olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. Kapılar istenen ses yutum oranına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Örnek olarak masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.

akustik ses yalıtımlı kapı

akustik ses geçirmez kapı fiyatları

akustik ses geçirmez yalıtımlı kapı

akustik ses izolasyonlu kapı fiyatları

Kullanım alanları çok geniş olup konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları, simültane odası kapıları, çok amaçlı salon kapıları, radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları en sık kullanılan yerlerdir. Ses yalıtımı yapılan mekanlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, üç model ses yalıtım kapısı üretmekteyiz.

Akustik fitiller, akustik kontrolü gerektiren kapılar için tamamlayıcı aksesuarlar olup, kapılarda akustik, hava, sızdırmazlık, böcek, ışık, duman ve yangın kontrolü sağlamak üzere tasarlanmışlardır. EN-1634-1 yangın, EN-1634-3 duman ve BS EN 140-3:1995 akustik sertifikalı, ahşap ve metal kapı çeşitlerine yönelik akustik fitilleri tedarik etmekteyiz.

akustik ses yalıtımlı kapı fiyatları

akustik ses yalıtımlı izolasyonlu kapı fiyatları

akustik ses geçirmez yalıtımlı kapı fiyatları

Ak-1 serenleri 50mm kalınlığında içinde özel ses yutucu şilte kullanılarak , delik işlemli yüzeye sahip kapı modelidir. AK-2 serenleri 50mm kalınlığında içinde özel ses yutucu şilte kullanılarak , dikey derz işlemli yüzeye sahip kapı modelidir. AK-3 serenleri 76mm kalınlığında içinde özel ses yutucu ve ses izolasyonu için şilte kullanılarak,dikey derz işlemli yüzeye sahip kapı modelidir. AK-4 serenleri 64mm kalınlığında içinde özel ses yutucu ve ses izolasyonu için şilte kullanılarak , yatay derz işlemli yüzeye sahip kapı modelidir. Tüm akustik yüzeyli kapılarımız, ahşap ses yalıtım kapı modellerine uygulanmaktadır.