bondex sünger

Akustik spesiyal piramit sünger

Special piramit süngerin ham maddesi poliüretandır. Akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Yankılanma gibi ses sorunları oluşan mekanlarda, seslerin bu sorunlardan etkilenmeden kaliteli bir şekilde duyulması amacıyla tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Siyah renkte elde edilen dekoratif bir akustik süngerdir. Special piramit sünger yanmazlık ve kalite standartları çerçevesinde imal edilmektedir.

Special Piramit Sünger Detayları

Yoğunluk 26 DNS
Boyutları : 50 cm x 50 cm
Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 5 m2
Kalınlıklar : 30 mm
Yanmazlık : Yok
Renk : Antrasit Koyu Gri

akustik special piramit sünger

akustik special piramit ses yalıtım süngeri fiyatları

akustik special piramit sünger fiyatı

akustik special piramit ses yalıtım süngeri

AKUSTİK SÜNGER KAPLAMA MALZEMELERİ

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, reji odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, konser salonu, atış poligonu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Special piramit sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.