bondex sünger

Akustik Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Yumurta süngerler, akustik izolasyon uygulamalarında çok sık kullanılırlar. Levha şeklinde üretilen bu köpük isteğe bağlı belirli bir boyut ve şekilde kesilebilir. Yumurta sünger akustik sünger çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Yanmaz I. sınıf malzemeden üretilir ve ISO kalite belgelidir. Yüzey yapılarının yumurta  formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır. Yumurta poliüretan köpük üstün nitelikleri ile yüksek seviyede ses emici olup geniş bir frekans aralığı üzerinde iyi bir performans sunar.

Yumurta – Viyol Sünger Detayları
Yumurta Sünger Kalınlıkları : 20mm, 30mm,40mm ve 50mm kalınlığında üretilebilir.
Yumurta Sünger Yoğunlukları : 50DNS standart olmakla birlikte 70 ve 90DNS üretilebilir
Yumurta Sünger Ebatları : 100*100cm standart ölçüsüdür. Farklı ölçülerde üretim sağlanabilir.
Yumurta Sünger Renkleri :  Siyah renkte üretilir.
Yumurta Sünger Fiyatları : Fiyatlar kalite ve performansına uygundur. Teklif için iletişime geçebilirsiniz.

Yanmaz Akustik Yumurta Sünger Fiyatları

Yanmaz Akustik Yumurta Sünger Fiyatı

YANMAZ AKUSTİK YUMURTA VİYOL SÜNGER

Renkli Akustik Yumurta viyol sünger

RENKLİ AKUSTİK YUMURTA SÜNGER

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz akustik yumurta sünger

KENDİNDEN YAPIŞKANLI YUMURTA SÜNGER

bariyerli yumurta ses izolasyon süngeri

BARİYERLİ AKUSTİK YUMURTA SÜNGER

Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Uygulama alanları ve ürün montaj: Selüloz reçine bazlı solüsyon yapıştırıcı ile yapıştırılır. Kullanım alanları, ofislerde, restaurantlarda, ses kayıt stüdyolarında, discolarda, atış poliganlarında, tv stüdyolarında, kontrol kulelerinde, radyo yayın evinde, müzik odası, hava alanlarında, havalandırmalarda, reji odasında, müzikhollerde, toplantı salonlarında, kütüphanelerde ve birçok mekanda ses akustiği sağlamak ve akustiği düzenlemek için kullanılır. Yüksek yoğunluklu akustik yalıtım malzemesi olan ve yanmazlık özelliğine sahip olan üründe yüksek ısı ve alevle teması sonucunda erime ve akıcı damlacık oluşumu ya da mineral yapısında değişiklik görülmez. Halojen ve ağır metal içermeyen ürün, nem aldığında küflenmez. Otomotiv, inşaat, marin, klima ve sanayi alanlarında yalın veya kompozit olarak farklı formlarda kullanılır.

akustik yumurta ses yalıtım süngeri

akustik yumurta ses yalıtım süngeri fiyatları

akustik yumurta ses izolasyon süngeri

Akustik Ses İzolasyonu

Yumurta sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.