bondex sünger

BARİYERLİ AKUSTİK BONDEKS

Bondeks sünger sıkıştırma işleminden geçirilmiş yoğunluğu yüksek olan bir malzemedir. Akustik sünger çınlama, yankılanma gibi vb. ses sorunlarını oluşmasına izin vermeyen ve seslerin kalitesini bozulmadan anlaşılmasını sağlayan bir süngerdir. Ses bariyeri ise yüksek yoğunlukta elde edilen ses kesici yapıdadır. Bu üç malzemenin birleşmesinden bariyerli akustik bondeks oluşturulmaktadır.

Bariyerli Yanmaz Akustik Bondex Sünger

Yanmazlık : Var
Plaka boyutu 100 cm x 100 cm
Kalınlıklar 22 mm – 125 mm
Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2
Kendinden Yapışkanlı Üretilebilir

bariyerli akustik bondex süngerpan

bariyerli yanmaz akustik süngerpan bondex

bariyerli yanmaz akustik bondeks süngerpan fiyatları

bariyerli akustik ses yalıtım süngeri bondex

Yüzeyde görünen kısımda akustik sünger, alt tarafta bondeks sünger ve ikisinin ortasında epdm ses bariyeri bulunur. Bariyerli bondeks sünger hem seslerin geçiş kaybına uğratılmasını hem de ortam akustiğinin kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Bariyerli bondeks süngerde kullanılan malzemeler uluslar arası sertifikalı ve yanmazlık standartlarına uygundur. Ses sorunlarını çözümlemede kullanılabilecek en iyi malzemeler arasındadır. Yüzeyinde bulunan akustik sünger farklı formlarda, kalınlık ve yoğunluklarda oluşturulabilir. Ses bariyeri ve bondeks süngerde farklı yoğunluk ve kalınlıklarda elde edilebilir.

bariyerli akustik ses izolasyon süngeri fiyatları

bariyerli akustik ses yalıtım süngeri fiyatları

akustik special sünger ses izolasyonu

BARİYERLİ SES YALITIM SÜNGERİ

Bariyerli akustik bondeks yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.