bondex sünger

BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGER

Bariyerli akustik sünger ses izolasyonu için genel kullanım ürünüdür özel bariyerli süngerler % 90 ses yalıtımı ve ses izolasyonu ürünlerimiz epdm ağır bariyerli firex viyol yanmaz düz süngerler. Bariyerli yanmaz sünger ürünleri bariyerli ve özel ürün olarak firmamızdan danışabilir gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Bariyerli akustik süngerler yüksek gürültü ve sesin olduğu ortamlarda yüksek performans sağlamaktadır.

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Yoğunluk : İstenen özelliklere göre değişiklik gösterir
Plaka Boyutu : 100 cm x 100 cm
Kalınlık : 22 mm – 125 mm
Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2

bariyerli yanmaz akustik sünger

Bariyerli Yanmaz Akustik Piramit Sünger

yanmaz akustik bariyerli labirent sünger fiyatları

yanmaz bariyerli akustik düz sünger fiyatı

bariyerli yumurta ses izolasyon süngeri

bariyerli yanmaz akustik special sünger fiyatları

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Bariyer dediğimiz malzeme tek başına kauçuktan üretilen ses kesici bir malzemedir. İki akustik süngerin arasına uygulanmaktadır. Ağır kurşun epdm bariyer kullanılan süngerler sağlığa zarar vermez. Bir çok ses yalıtımı uygulamasında da kullanılmaktadır. Ses izolasyonu ciddi bir iştir bunun için kullanılacak malzemeler doğru seçilmelidir. Tüm ürünlerimiz kesinlikle I. sınıf istenirse yanmaz özellikte olan malzemelerdir.

piramit sünger fiyatı

akustik ses izolasyonu labirent sünger

akustik yumurta ses izolasyon süngeri

AKUSTİK SÜNGER KAPLAMA

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman – çalgı odası, konser salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, reji odası, atış poligonu, sinema salonu, kompresör ses yalıtımı, kazan dairesi ses yalıtımı, hidrofor ses yalıtımı, makine dairesi ses yalıtımı gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.
Bariyerli akustik sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.