bondex sünger

bariyerli bondeks sünger

Bondeks süngerin orta kısmına yüksek yoğunlukta ses bariyeri koyularak, bariyerli bondeks sünger elde edilir. Bondeks sünger ile ses bariyeri yüksek yoğunluğu sayesinde ses izolasyon uygulamalarında mükemmel performans göstermektedir. Darbe kaynaklı oluşan şiddetli gürültülerin izole edilme uygulamalarında tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Yüksek frekanslı gürültülerin izole işlemi için ideal bir malzemedir.

Bariyerli bondex sünger detayları

Yoğunluk Sünger : 80 – 200 dns / Bariyer : 1000 dansite
Ses Yutma : % 80 – % 90 oranında
Plaka Boyutu : 100 cm x 100 cm
Kalınlık : 22mm ile 105 mm arasında
Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2

bariyerli bondeks süngerpan

bariyerli süngerpan ses yalıtım süngeri

bariyerli rebonded bondex süngerpan fiyatı

bariyerli rebonded bondex süngerpan fiyatları

EPDM HEAVY LAYER BARİYERLİ SÜNGER

Bariyerli bondeks sünger ses izolatörü ve darbe emici malzeme olarak görev görmektedir. Bondeks sünger küçük sünger parçacıklarının yoğun bir sıkıştırma işlemi sonrasında elde edilmektedir. Yüksek yoğunluktaki ses bariyeri ile birlikte kullanıldığında istenilen oranda ses izolasyon performansı almak mümkündür. Bariyerli bondeks sünger uygulanacak mekanlarda tavan ve duvarlarda kullanılır. Duvarların arasında uygulanan bariyerli bondeks sünger seslerin geçişlerine izin vermez.

Rebonded Bondex Sünger ses izolasyonu

Rebonded Bondex Sünger ses izolasyonu

Rebounded Bondex Süngerpan ses izolasyonu

BONDEX SES YALITIM SÜNGERİ

Bariyerli bondeks sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.