bondex sünger

BARİYERLİ BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect melamin süngerler beyaz ve gri renkte olmak üzere düşük yoğunluğuna rağmen etkili ses yalıtım performansı gösteren antibakteriyel özellikte yanmaz akustik ses yalıtım süngeridir.

Akustik ortamlarda oluşan yankı problemine birebir çözüm sunan basotect melamin süngerler yoğun seslerin olduğu kısımlarda etkil olabilmesi açısından ağır ses kesici bariyer diye adlandırılan malzeme ile lamine edilerek ses kesim performansını %80e varan oranla arttırmaktadır.

  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Kalınlık : 20 mm – 100 mm
  • Renk : Beyaz ve Açık Gri
  • Ham madde : Melamin
  • Model : Yumurta , special, labirent ve düz

epdm heavy layer bariyerli basotect labirent sünger

epdm heavy layer bariyerli basotect special sünger

EPDM heavy layer bariyerli baosotect yumurta sünger

epdm heavy layer bariyerli basotect düz sünger

Bariyerli Basotect Melamin Sünger

Bu ürünün kullanılırlığını arttıran hem ses kesiyor hem mekan içindeki yankıyı engelliyor ve en önemlisi antibakteriyel olduğundan hiçbir sağlık sorunu teşkil etmiyor.

Kullanabileceğiniz ortamlar saymakla bitmeyecek türdendir. Tavan ve duvarlarda çıkan ses oranına göre kalınlığı belirlenerek uygulanabilir. Okul, hastane, ofis, daire, radyo odası, stüdyo odası gibi çeşitli mekanlarda kullanarak engellemek istediğiniz sesi ortadan kaldırabilir ses geçişlerinin önüne geçip mekan içerisindeki akustiği arttırabilirsiniz.

basotect melamin labirent sünger fiyatları

basotect sünger akustik ses izolasyonu

basotect melamin labirent sünger

BARİYERLİ BASOTECT SÜNGER KAPLAMA

Bariyerli basotect melamin süngerler lamine edilen bariyer nedeniyle ağır bir yapıya sahip olduğundan dolayı düşme yapmasını önlemek amacıyla uygulamada kaliteli yapıştırıcı kullanmalısınız. Bizim önerimiz akustik sünger yapıştırıcı olan solid bazlı yapıştırıcıdır. 3 Kg ve 17 Kg olarak firmamızda satılmaktadır. Yapıştırıcı ilk başta malzeme boyutu kadar düz, temiz ve kuru zemine uyguladıktan sonra malzemeyi uygulayabilir bu şekilde devam ederek akustik ses yalıtımını tamamlayabilirsiniz.