bondex sünger

BASOTECT DÜZ SÜNGER

Bakteri üretmez özellikteki basotect süngerin yüzeyi düz formda üretilmektedir. Ses izolasyon uygulamalarında kullanılır. Akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Melamin köpükten üretilen sünger sınıfına girer. Ses sorunlarının gideren dekoratif bir üründür.

Basotect Melamin Düz Sünger Özellikleri

  • Kendinden Yapışkanlı Olarak Üretilebilir
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 10 mm – 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : >%90
  • Renk Seçenekleri: Beyaz ve Açık Gri

basotect düz sünger

gri basotect düz sünger

GRİ BASOTECT DÜZ SÜNGER

beyaz basotect gri sünger

BEYAZ BASOTECT MELAMİN DÜZ SÜNGER

kendinden yapışkanlı basotect düz sünger

KENDİNDEN YAPIŞKANLI BASOTECT DÜZ SÜNGER

epdm heavy layer bariyerli basotect düz sünger

BARİYERLİ BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Melamin Sünger Kaplama

Mekanlarda uyum sağlar ve güzel bir görünüm kazandırır. Uygulandığı ortamda ses problemleri oluşmaz. Seslerin kaliteli anlaşılmasını sağlar. Mekanlar arası ses geçişlerini minimuma indirir. Bakteri üretmez bir yapıda olduğu için okul ve hastane gibi hassas mekanlarda çok kullanılmaktadır.

Melamin sünger tek başına uygulandığında yankı gibi problemleri engeller. Fakat ses yalıtımında etkili bir performans alınamaz. Bu nedenle bariyerli modeli kullanılmalıdır. Bariyerli melamin sünger güçlü gürültüleri izole edebilir. İstenilen oranda kesilmesini sağlar. Mekanlar arası seslerin geçişlerini kayba uğratır.

basotect melamin düz sünger fiyatları

basotect melamin düz sünger

basotect melamin düz sünger fiyatı

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect düz sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.