bondex sünger

BASOTECT labirent SÜNGER

Antibakteriyel özellikteki labirent basotect sünger ses yalıtımı sağlayan ve akustik süngerler sınıfına giren bir malzemedir. Yüzeyi labirent halinde şekillerden oluşmaktadır. Diğer basotect süngerler gibi melamin köpükten elde edilir. Renk seçenekleri beyaz ve açık gridir. Ortamın yankı gibi ses sorunlarından etkilenmeden kaliteli bir şekilde duyulmasını sağlar. Ortamlar arası ses geçişlerini engellemek için bariyerli modelleri tercih edilir. Bakteri üretmediği için okul ve hastane gibi hassas mekanlarda sık tercih edilmektedir.

Basotect Melamin Labirent Sünger Detayları

  • Kendinden Yapışkanlı Olarak Üretilebilir
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : >%90
  • Renk Seçenekleri: Beyaz – Açık Gri – Koyu Gri

basotect labirent sünger

gri akustik basotect melamin labirent sünger

GRİ BASOTECT LABİRENT SÜNGER

BEYAZ akustik basotect melamin labirent sünger

BEYAZ BASOTECT LABİRENT SÜNGER

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz akustik basotect labirent sünger

YAPIŞKANLI BASOTECT LABİRENT SÜNGER

epdm heavy layer bariyerli basotect labirent sünger

BARİYERLİ BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Antibakteriyel Basotect Labirent sÜNGER

Basotect süngerler herhangi bir kimyasal madde katkısı yapılmadan üretilmektedir. Yanmaz süngerler sınıfına girer. Diğer akustik süngerler gibi yapıştırılarak uygulanır. Akustik çözümleme, yankı yalıtımı ve ses izolasyon uygulamalarında kullanılır. Seslerin geçiş kaybını minimuma indirebilmek için bariyerli modeli tercih edilmelidir. Bariyerli basotect labirent sünger doğru uygulama ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlayabilir.

basotect melamin labirent sünger fiyatları

basotect melamin labirent sünger fiyatları

basotect melamin labirent sünger

BASOTECT LABİRENT SÜNGER KAPLAMA

Hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect labirent sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.