bondex sünger

BASOTECT SPECIAL SÜNGER

Yüzeyi special formunda elde edilen basotect sünger melamin adı verilen köpükten üretilir. Ses kalitesinin bozulmasına engel olan çevresel sesleri istenilen seviyede tutar ve kalitesini artırır.

Basotect Melamin Special Sünger Detayları

  • Kendinden Yapışkanlı Olarak Üretilebilir
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : >%90
  • Renk Seçenekleri: Beyaz – Açık Gri

basotect special sünger

gri basotect special sünger

GRİ BASOTECT SPECIAL SÜNGER

beyaz basotect special sünger

BEYAZ BASOTECT SPECIAL SÜNGER

kendinden yapışkanlı basotect special sünger

YAPIŞKANLI BASOTECT MELAMİN SPECIAL SÜNGER

epdm heavy layer bariyerli basotect special sünger

BARİYERLİ BASOTECT SPECIAL SÜNGER

Basotect Melamin Special Sünger Fiyatları

Special sünger yapısında kimyasal madde bulunmaz. Yankılanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Seslerin yutulmasını sağlar ve yüzeyindeki açık gözeneklere sesleri hapseder. Böylece sesleri geçiş kaybına uğratır. Özel yapısı sayesinde bakteri üretmez.

Yanmazlık özelliği olan ve akustik sünger sınıfına giren ses yalıtım malzemesidir. Duvar ve tavanlara özel yapıştırıcısı ile uygulanır. Akustik düzeni kontrol eder. Şiddet seviyesi yüksek olan gürültülü sesler için bariyerli modeli kullanılmalıdır. Basotect special süngerin ses yutum değerleri yüksektir.

basotect melamin special sünger fiyatları

basotect melamin special sünger

basotect melamin special sünger fiyatı

BASOTECT SPECIAL SÜNGER KAPLAMA

Hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect special sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.