bondex sünger

BASOTECT YUMURTA SÜNGER

Yumurta formlu basotect sünger melamin köpükten elde edilir.  Seslerin istenilen düzeyde tutulmasını sağlar ve böylece ses kalitesini artırır. Bariyerli modelleri bir ortamda oluşan seslerin dış çevreye yayılmasına yada dış ortamdan mekanın iç kısmına sızan seslerin geçişlerini engellemektedir. Özel olarak imal edilen yumurta sünger kimyasal madde katkısı olmadan elde edilir ve bakteri üretmez.

Basotect Yumurta Sünger Detayları

  • Kendinden Yapışkanlı Olarak Üretilebilir
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Kalınlıklar : 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : >%90
  • Renk Seçenekleri: Beyaz – Açık Gri

basotect yumurta sünger

beyaz baosotect yumurta sünger

BEYAZ BASOTECT YUMURTA SÜNGER

GRİ baosotect yumurta sünger

GRİ BASOTECT MELAMİN YUMURTA SÜNGER

kendinden yapışkanlı baosotect yumurta sünger

YAPIŞKANLI BASOTECT YUMURTA SÜNGER

EPDM heavy layer bariyerli baosotect yumurta sünger

EPDM BARİYERLİ BASOTECT YUMURTA SÜNGER

Basotect Melamin Yumurta Sünger

Üretilirken kimyasal madde kullanılmayan basotect süngerler yanmazlık özelliğine sahiptir. Duvarlarda ve tavanda yapıştırılarak kullanılır. Akustik düzenleme ve ses izolasyon işlemlerinde uygulanmak üzere özel olarak üretilir. Şiddetli gürültüler için bariyerli modelleri tercih edilebilir. Epdm veya keçeli ses bariyeri ile lamine edilerek rahatsız edici gürültülerin izole işleminde kullanılmaya hazır hale getirilir.

basotect melamin yumurta viyol sünger fiyatları

basotect melamin yumurta sünger fiyatları

basotect melamin yumurta sünger

BASOTECT SÜNGER KAPLAMA

Hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect yumurta sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki yapışkan kağıdı çıkartılarak uygulanır.