bondex sünger

DÜZ KÖŞE BASS TRAP SÜNGER

Duvarların birleşim bölgelerinde kullanılan akustik özellikte ve ses kırıcı köşe ses yalıtım süngeridir. Alçak frekanslarda oldukça etkilidir. İki duvarın birleştiği kısıma kaçan sesler için kullanılmaktadır. Diğer akustik sınıfa giren süngerler ile birlikte uygulanabilmektedir. Daha iyi bir ses yalıtımı ve akustik izolasyon performansı için önerilen bir süngerdir. Akustik çözümlemede kullanılabilecek en iyi süngerlerden bir tanesidir.

DÜZ BASSTRAP ÖZELLİKLERİ

  • Plaka Boyutu : 30 cm x 30 cm x 50 cm
  • Yoğunluk 26 DNS
  • Renk : Koyu Gri Antrasit

düz köşe bass paneli

AKUSTİK SES YALITIM SÜNGERİ

Akustik yalıtım düzenlemesi bulunmayan ortamlarda sesler rezonansa girer. Bunun sonucunda ses karmaşası ve ses bozuklukları meydana gelir. Bu rezonansa giren ses dalgalarının neden olduğu ses karmaşıklığını düz köşe sünger engellemektedir. Akustik yetenekteki düz köşe sünger bir bass panelidir. Bass seslerini kontrol eder ve ortamlar arası geçiş yapmasını önler. Bass kırıcı özellikte bir üründür.

Stüdyo, piyano odası, bateri odası, enstrüman – çalgı odası, akustik oda, ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Düz köşe bass paneli sünger duvarların köşe kısımlarına yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırıcı mevcuttur. Bir rulo ile yapıştırıcı sürüldükten sonra sünger yapıştırılır.

düz köşe bass paneli fiyatları