bondex sünger

GRİ BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Melamin köpükten imal edilen sünger gri renkte elde edilebilmektedir. Açık gri yada koyu gri olarak üretilir. Yüzeyi desenli yada düz olan gri renkteki melamin süngerler orta ve yüksek frekanslar için idealdir. Seslerin istenilen kaliteye ulaşmasını sağlar. Özel olarak üretilen melamin sünger bakteri üretmez. Yankı yalıtımı sağlar. Düşük yoğunluktaki melamin sünger yüksek ses yutum değerlerine sahiptir.

  • Kendinden Yapışkanlı Olarak Üretilebilir
  • Yoğunluk : ISO 845 // 8-11 kg/m3
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm – 125cm x 125cm – 125cm x 250cm
  • Kalınlıklar : 10 mm – 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm
  • Sıcaklık Dayanımı : DIN 4102 – B1
  • Ses Sönümleme Derecesi : >%90
  • Renk : Gri

gri akustik basotect melamin sünger

gri akustik basotect melamin special sünger fiyatı

GRİ BASOTECT MELAMİN SPECIAL SÜNGER

gri akustik basotect melamin yumurta sünger fiyatı

GRİ BASOTECT MELAMİN YUMURTA SÜNGER

gri akustik basotect melamin piramit sünger fiyatı

GRİ BASOTECT MELAMİN PİRAMİT SÜNGER

gri akustik basotect melamin düz sünger fiyatı

GRİ BASOTECT MELAMİN DÜZ SÜNGER

gri akustik basotect melamin labirent sünger fiyatı

GRİ BASOTECT MELAMİN LABİRENT SÜNGER

BASOTECT MELAMİNE FOAM

Üretiminde kimyasal madde kullanılmadan yanmazlık özelliği elde edilir. Duvar ve tavan akustik düzenleme ve ses yalıtım uygulamaları için özel olarak üretilmektedir. Şiddetli gürültülerin izole edilmesinde tek başına yeterli değildir. Bu gürültüler için bariyerli modeli kullanılmalıdır. Yüksek yoğunluktaki ses bariyeri, ses kesici özelliktedir. Melamin sünger ile birlikte uygulandığında yüksek ses yalıtım performansı sergiler.

basotect sünger akustik ses yalıtımı fiyatları

basotect sünger akustik ses izolasyonu

düz basotect sünger ses izolasyonu

GRİ BASOTECT SÜNGER KAPLAMA

Hastane, okul, odyo kabini, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Gri melamin sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.