bondex sünger

heraklite ahşap yünü ses yalıtım malzemesi

HERAKLİTE ahşap rende talaşı (yünü) ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesidir. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlar. HERAKLİTE levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de yüksektir.

  • Ham madde : Kavak Ağacı
  • Kalınlık : 25mm – 50mm (Özel Ebatlarda Üretilebilir.)
  • Ebat : 50cm x 50cm – 60cm x 60cm (Özel Ebatlarda Üretilebilir.)
  • Renk : Bej ( Farklı renklerde flok veya sentetik boya ile kaplama yapılabilir.)
  • Model : Altıgen, kare, dikdörtgen, paralel, daire, üçgen. Pahlı veya daha farklı modellere yüksek metrajlar için özel üretim yapılabilir.
  • Yangın Mukavemeti : B1 Sınıfı Zor Alev Alır.

heraklite ahşap yünü ses yalıtım malzemesi

heraklite ahşap ses yalıtım paneli

heraklite ahşap ses izolasyon paneli fiyatı

heraklite ahşap ses yalıtım paneli fiyatı

Celenit Akustik Panel

Okul, hastane, sinema, müzik salonları, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavan ve zeminlerinde kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler.

Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır. HERAKLİTE levhaları kat aralarında ses ve ısı izolasyonu için kullanılırken yükseklik ve alandan kaybı önler, büyük tasarruf sağlar. Malzeme, şekil ve renklerin birleştirilmesi ile oluşan akustik dizaynda yaratıcı fikirlerin oluşmasına olanak verir. Aynı zamanda ses ve yankı kontrolu için de ideal bir ses yalıtım malzemesidir. Çok narin bir malzeme olmadığından uygulama esnasında kırılıp dökülmez, fire vermez. Yıllar sonra bakım gerekirse ya da yeniden kullanım için sökülürse, boyanır, temizlenir.

heraklite ahşap yünü fiyatları

heraklite ahşap yünü panel

heraklite ahşap yünü fiyatları