bondex sünger

Kendinden Yapışkanlı Düz Sünger

Yüzeyi düz poliüretan köpükten elde edilen akustik süngerin, ek olarak arka yüzeyinde yapışkanlı bantla üretildiği modelidir. Düz sünger, diğer akustik süngerler ile birlikte kullanılabilir. Ses sorunlarını gidermek üzere özel olarak üretilmektedir. Yanmazlık özelliği düz süngerde de mevcuttur. Kalite ve yanmazlık belgeleri mevcuttur.

Ses geçişlerinin engellenmesi gereken mekanlarda kullanılır. Seslerin daha kaliteli bir düzeyde duyulmasını sağlar. Uygulandığı mekanda sesler, çınlama gibi ses sorunlarından etkilenmez. Kendinden yapışkanlı düz sünger uygulamada basit bir şekilde yapıştırılır ve kısa sürede uygulama işlemi gerçekleştirilir. Düz akustik süngerin bariyerli modeli de kendinden yapışkanlı olarak elde edilebilmektedir.

Akustik Düz Rulo Sünger Kaplama

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman – çalgı odası, konser salonu, atış poligonu, akustik oda, akustik kabin, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Kendinden yapışkanlı düz sünger arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır. Uygulama daha kolayca yapılır. Zamandan tasarruf edilir.

  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2 ve 20m2
  • Yoğunlukar : 50 DNS – 70 DNS – 90 DNS
  • Kalınlıklar : 10 mm – 20 mm – 30 mm – 40mm – 50mm
  • Sıcaklık Dayanımı : – 5 °C -+ 100 °C
  • Ses İletkenlik : 0,035 W / mK
  • Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 – 1,12

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz akustik düz sünger