bondex sünger

Kendinden Yapışkanlı Tekno Touch Sünger

Melamin köpük yada poliüretan maddelerinden elde edilen süngerlerin yüzeylerine flok kaplanarak renk kazandırılan tekno touch süngerin, arka yüzeyine çift taraflı sarı bant koyularak oluşturulmaktadır. Çınlama, yankılanma gibi ses problemlerini gidererek seslerin kalitesinin bozulmadan anlaşılabilir kalmasını sağlayan renkli dekoratif akustik bir süngerdir.

Tekno touch akustik sünger gürültünün yoğun olduğu ortamlarda sesleri emerek ses kalabalığını ve ses karmaşasını ortadan kaldırır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Diğer akustik süngerler ile aynı özelliklere sahip olup yüzeyine istenilen renkleri kazandırmak amacıyla kadife kaplanmaktadır. Her mekana uyum sağlayabilen dekoratif bir süngerdir. Kendinden yapışkanlı olduğu için uygulama işlemi kolayca yapılır.

Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı merkezi, ofis, sinema salonu, ev sinema odası, toplantı salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, piyano odası, bateri odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

kendinden yapışkanlı akustik tekno touch sünger

Tekno touch sünger duvarlar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırıcı mevcuttur. Bir rulo ile yapıştırıcı sürüldükten sonra sünger yapıştırılır. Uygulamanın daha çabuk ve kolayca bitmesi için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir.

  • Kadife Kaplı Poliüretan
  • Kalınlık : 20 mm – 30 mm – 40 mm
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 50 cm
  • Yoğunluk 26 DNS
  • Renk : İstenilen Renkte Elde Edilebilir