bondex sünger

MASA SEPERATÖRÜ

Masa seperatörü, masalar için kullanılan bir üründür. Masalar arası ayrımı sağlar. Ses geçişlerini ve ses karmaşasını engellemek için kullanılır. Masa seperatörü dekoratif bir üründür. Genelde iş yerlerinde, ofislerde, çağrı merkezlerinde vb. mekanlarda çalışan sayısının fazla olduğu yerlerde ses karmaşasını engellemek için kullanılır. Çalışan sayısının fazla olduğu mekanlarda insanların gürültüden etkilenmemeleri ve konsantre kaybı yaşamamaları için masa seperatörü kullanılır.

masa bölücü seperasyon sistemleri

  • Boyutları : İstenilen Ölçülerde Üretilebilir
  • Kalınlıklar : 20 mm – 40 mm
  • Yoğunluk : 95 kg/m3 cam yünü levha ve akustik sünger
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 standartlarına göre B s2 d0 sınıfı
  • NRC Değeri : 0,90 – 0,95
  • Kenar Detayı : Alüminyum Profil / Güçlendirilmiş / Akustik Kumaş
  • Renk : İstenilen Renklerde Üretilebilir

masa seperatörü

akustik masa seperatörü

akustik masa seperatörü ses yalıtımı

akustik masa seperatörü fiyatı

Huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı için masa seperatörleri kullanılabilir. Masa seperatörleri genel olarak masalar arası ayrımı sağlayan bir ürün olarak düşünülebilir.

İş yerlerinde ses karmaşasının olmaması için ve daha huzurlu bir iş ortamı için kullanılabilir. Kullanıldığı mekana şık bir görünüm katar. Renk seçenekleri mevcuttur. Ofisinize yada iş yerlerinize uygun olarak üretilebilir.

akustik masa seperatörü fiyatları

akustik masa seperatörü çağrı merkezi malzemeleri fiyatları

akustik masa bölücü panel fiyatları

Masalar arası ses geçişlerini engeller.Çalışanların ses karmaşasından dolayı konsantre bozukluğu yaşamamaları için kullanılır. Genel olarak çağrı merkezlerinde telefonda iletişimde ortamdaki sesin karşı tarafa gitmemesi için kullanılır. Çağrı merkezi, ofis gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Akustik Masa Seperatör Paneli

Masa seperatörünün parçaları birbirine monte edildikten sonra uygulaması yapılır. Daha sonra istenildiği gibi masalar bölümlendirilir.