bondex sünger

Akustik Piramit Panel – 30×30

Nova Akustik ses yalıtım firması olarak ortamda daha hoş bir görünüm oluşturabilmek açısından daha dekoratif ve şık ürünler üretmekteyiz. Fotoğrafta görüldüğü üzere piramit dörtgen paneller 30×30 boyutlarında 10 cm kalınlığında poliüretan adı verilen maddeden üretimi sağlanan ve 26 dansite yoğunluktaki akustik yetenekte dekoratif özellikli süngerdir.

Akustik kare piramit panel ortam içerisindeki yankı gibi sorunları önlemek adına uygulanır. Örnek verecek olursak konuşma sesi yada müzik yapımında kullanılan aletlerin çıkardığı tiz sesler dörtgen piramit süngerin iç yapısına yani gözeneklerine işleyerek sesi yutar ve geri yansımasına engel olur. Böylece ortamda akustik ses yalıtım uygulaması sağlanmış olur.

Boyutları küçük olduğu için her ortamda dilediğiniz biçimde dekore edip uygulayabilirsiniz. Genel olarak akustiğe ihtiyaç duyulan ortamlarda müzik ses kayıt odaları gibi vb. mekanlarda tercih edilen bir üründür. Uygulama çalışmasını gerçekleştirebilmek için sünger yapıştırıcısını duvara sürdükten sonra dörtgen piramit panel süngeri üzerine uygulamanız yeterli olacaktır.

  • Poliüretan
  • Boyutları : 30 cm x 30 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 20 Adet
  • Kalınlık : 10 cm

akustik piramit panel 30x30