bondex sünger

Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri, ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir. Tek başına yüksek frekanstaki seslerin yalıtımında kullanılmaz. Kullanım amacı genellikle akustik mekanlarda (ses kayıt odası) ses performansını arttırmak ve ses problemlerini gidermektir.

Piramit Sünger Detayları
Piramit Sünger Kalınlıkları : 40mm, 50mm ve 70mm kalınlığında üretilebilir.
Piramit Sünger Yoğunlukları : 50DNS standart olmakla birlikte 70 ve 90DNS üretilebilir
Piramit Sünger Ebatları : 100*100cm standart ölçüsüdür. Farklı ölçülerde üretim sağlanabilir.
Piramit Sünger Renkleri :  Siyah renkte üretilir.
Piramit Sünger Fiyatları : Fiyatlar kalite ve performansına uygundur. Teklif için iletişime geçebilirsiniz.

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Yanmaz Akustik Piramit Sünger Fiyatları

YANMAZ AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Renkli Akustik Piramit Sünger

RENKLİ AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz akustik piramit sünger

KENDİNDEN YAPIŞKANLI PİRAMİT SÜNGER

Bariyerli Yanmaz Akustik Piramit Sünger

BARİYERLİ AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger epdm ağır bariyer ile kullanıldığında ancak güçlü bir ses izolasyonu sağlar. Yanmaz malzemeden üretilen akustik piramit süngerler genellikle stüdyo, prova odaları, müzik odaları gibi akustik mekanlarda kullanım alanına sahiptir. Ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar. Kullanıldığı ortamlarda doğru uygulandığında eko, yankılanma ve gürültüyü engeller.

Esnektir ve kolay uygulanabilir.Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir.  Piramit yüzey formlu şeklinde üretilmiş ses emici akustik ses yalıtım süngeridir. Yüksek ses yutum katsayısı sayesinde yüksek frekanslı sesleri yutabilir.

Piramit sünger yapıştırıcısı

akustik piramit ses yalıtım süngeri

piramit sünger fiyatı

İyi bir yapıştırma ve uzun ömürlü uygulama için akustik sünger yapıştırıcısı olan solüsyonu önermekteyiz. Özellikle, iç mekanların akustik düzenlemeleri için kullanılabilinir. Ses kayıt stüdyolarında, açık plan ofislerde, lokantalarda, disko ve barlarda, atış poligonlarında, televizyon stüdyolarında, hava alanlarındaki kontrol kulelerinde ve daha birçok mekanda, ses yalıtımını – yutumunu sağlamak ve akustiği düzenlemek için kullanılabilirler.

Piramit sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.