bondex sünger

REBONDED BONDEX (BONDEKS) SÜNGERPAN

Echobone Bondex Ses yalıtım malzemesi % 80 % 90 Ses Yalıtımı Sağlar. Echobone Bondex Ses Yalıtımı Malzemesi fiyatları ise M2 Olarak Hesaplanır. Echobone Bondex Türkiye’nin Her Yerine Kargo İle Gönderim İmkanı.
Echobone Bondex Teknik Bilgiler; İnşaat uygulamalarında duvarlar arasına konularak ses geçirmeme ve sönümleme malzemesi olarak kullanılırlar. Şap altı uygulamalarında başarılı yalıtım çözümleri oluşturmaktadırlar. Esnek Poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücreleri,elastik yapıları ve hafif olmaları nedeliyle çok fazla tercih edilen bir ses yalıtım malzemesidir.

Rebounded Bondeks Sünger Özellikleri

Ebat : 100cm X 100cm
Kalınlık : 10-20-30-40-50 mm
Yoğunluk : 80-200DNS arası
Yanmazlık : Yok
Model : Kendinden Yapışkanlı Üretilebilir.
Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

Rebonded Bondex Süngerpan

Rebonded Bondex Süngerpan fiyatları

Rebonded Bondex Süngerpan fiyatı

Rebounded Bondex Süngerpan fiyatı

SES KESİCİ İZOLASYON SÜNGERİ

Yüksek yük taşıma kapasitesi ve esnek yapısı ile ambalaj sektöründe, özellikle cam ürünlerinin taşınmasında tampon ve seperatör olarak kullanılırlar. Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli Bondex Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün performans göstermektedir. Ağır kurşun bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.Bu ürün Yüksek Frekanslı Sesleri Kesmek için kullanılır.

Süngerpan; Sünger malzemelerin küçük parçacıklar haline çevrildikten sonra sıkıştırılarak tekrar sünger haline getirilmesi ile üretilen bu malzeme ses izolatörü ve darbe emici olarak kullanılmaktadırlar.

Rebonded Bondex Sünger ses izolasyonu

Rebounded Bondex Süngerpan ses izolasyonu

Rebonded Bondex Sünger ses izolasyonu

SES İZOLASYONU

Bondex Süngerpan Birinci Sınıf Ürünlerden Elde Edilmiş Kırpıntı Ve Atık Kumaş Ve Sünger Ürünlerinden Yapılır. Yani normal süngerlerin çok ufak parçalara getirilip tekrar sıkıca birleştirilmesinden oluşan yoğunluğu çok yüksek ses yalıtım malzemesidir. Bondeks Süngerin ana hammaddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan hammaddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır. Yüksek ses izolasyonu sağlayan süngeri ve en çok uygulamalarda kullanılan yalıtım süngeri bondeks rebonded süngerpan.

SES YALITIMI

Rebonded bondeks sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.