bondex sünger

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch akustik ses yalıtım süngeri gürültünün olduğu yerdeki sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.

Renkli Akustik Ses Yalıtım Süngeri

  • Kadife Kaplı Poliüretan
  • Kalınlık : 20 mm – 30 mm – 40 mm
  • Desen : Düz, Labirent, Yumurta, Piramit, Special
  • Plaka Boyutu : 50*50cm, 50*100cm , 100*100cm
  • Yoğunluk 26 DNS
  • Renk : İstenilen Renkte Elde Edilebilir

akustik tekno touch sünger kaplama

renkli akustik ses yalıtım süngeri kaplama fiyatları

renkli akustik ses yalıtım süngeri fiyatları

renkli akustik ses yalıtım süngeri

Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Bordo,lacivert ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır.

Tekno Touch Süngerler ön yüzü kadife kaplı ipeksi bir görünüme sahiptirler. Eko, yankı gibi akustik düzenleme sağlayan bu süngerler dekoratif açıdan görsel bir sunum sağlamaktadırlar. Farklı renk ve formlarda üretilmektedir.

AKUSTİK SES YALITIMI

Ofis, çağrı merkezi, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Tekno touch sünger duvarlar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırıcı mevcuttur. Bir rulo ile yapıştırıcı sürüldükten sonra sünger yapıştırılır. Uygulamanın daha çabuk ve kolayca bitmesi için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir.