bondex sünger

vicoustic flexi a50 sünger

Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir. Kullanılan malzemelerin, soğurma yüzeylerinin ve kıvrımların kalınlığının bilimsel veriler ile kombinasyonu özellikle birinci yansımaların soğurulmasında mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Flexi A50 paneli orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı almanızı sağlayacaktır.

Akustik Kare Sünger Detayları

  • Kalınlık : 40 mm – 50 mm
  • Boyutu : 50 cm x 50 cm
  • Yoğunluk 26 DNS
  • Renk : Koyu Gri Antrasit

vicoustic flexi a50 sünger

vicoustic flexi a50 sünger fiyatları

vicoustic flexi a50 sünger akustik ses yalıtım malzemesi

vicoustic flexi a50 sünger akustik ses yalıtımı

AKUSTİK SÜNGER KAPLAMA

Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir. Genelde bu tür kayıt olarak, özellikle talep oda uygulanan veya yayın stüdyoları, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunar. Ayrıca, benzersiz bir özelliğe sahip – Panel kavşakları fark edilmezler. Örneklerini bir sırayla yerleştirilir zaman, boşluklarında kabloları gizlemek için izin.

Vicoustic Ses Yalıtım Panelleri Flexi Paneli A50 gerçekten etkilidir.Malzeme, emme yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonu panelin soğurma performansı 1 yansımaların tedavisinde çok verimli olduğu anlamına gelir. Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir.

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Vicoustic flexi sünger duvarlar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırıcı mevcuttur. Bir rulo ile yapıştırıcı sürüldükten sonra sünger yapıştırılır.