bondex sünger

Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer tavan panelleri kumaş kaplı cam yünü levha ve akustik sünger ile oluşturulur. Yoğunluğu 95 kg/m3 tür. Akustik ses yalıtımı için kullanılan bir üründür. Akustik düzenleme sağlayan yüzer tavan panelleri dekoratif oldukları için mekana uygun tasarımlarla kullanılabilir

Akustik Yüzer Tavan Paneli Detayları

Kalınlıklar : 20 mm – 40 mm
Yoğunluk : 95 kg/m3 cam yünü levha ve akustik sünger
Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 standartlarına göre B s2 d0 sınıfı
NRC Değeri : 0,90 – 0,95
Renk : İstenilen Renklerde Üretilebilir

akustik yüzer tavan paneli

akustik yüzer tavan panelleri fiyatları

akustik yüzer tavan panelleri fiyatları

akustik yüzer tavan paneli fiyatlari

AKUSTİK TAVAN PANELİ

Yüzer tavan panelleri istenilen ebatlarda ve kalınlıklarda üretilebilir. Standart olarak 40 mm kalınlığında tavana asılır. Eko ve yankı gibi ses problemlerini çözümler ve akustik düzenleme sağlar. Renkli yapısı ve tasarımı ile mekanlarda dekoratif bir görünüm oluşturur. Yüzeyindeki akustik kumaş sayesinde istenilen renklerde elde edilebilir.

akustik yüzer tavan panelleri

akustik yüzer tavan paneli fiyatı

akustik yüzer tavan ceiling panelleri fiyatları

Yüzer tavan panellerinin uygulamasını yapabilmek için gerekli malzemeler; askı aparatları, matkap, su terazisi ve lazer metre gerekmektedir. ilk olarak panel üzerinde aparat takmalı, ardından lazer metre ile panelin uygulanacağı alan belirlenip matkapla gerekli noktalardan delik açılmalı ve panelin tutturulacağı diğer akustik panel aparatı asılmalıdır. Son olarak da panel ile birbirlerine tutturulur. Panelin eğik mi düz mü olduğu su terazisi ile kontrol edilir.

Bu ses yalıtım uygulamalarını yapabileceğiniz ortamlar, tiyatro salonu, konferans seminer salonu, akustik cafe bar, radyo odası, açık ofis, çağrı merkezi, otel, restaurant, hastane, avm, sinema salonu vb. daha birçok alanda kullanımını sağlayabilirsiniz.